Veli Görüşleri

*Memnuniyeti anlatmaya kelimeler yetmez. Ama tek bir isteğim var. Deniz Kabuğu İlkokulu, Lisesi, Üniversitesi yapın. Mert oradan hiç çıkmadan mezun olsun.

Müjde Sözal

 

*Aile sıcaklığındaki ortamınızdan,samimi, sıcak,güler yüzlü hizmet anlayışınızdan dolayı oğlumuzun, işinde uzman ve güvenilir ellerde olduğunu bilmek bizi çok mutlu ediyor. İyi ki varsınız. Çok teşekkürler…

Yunus-Gönül-Alper Gökkaya

 

*Daha önce başka anaokullarına da gittik. Fakat Özel Deniz Kabuğu Anaokulunda bizi çeken, tüm personelin samimiyeti, güler yüzü, ilgisi ve güvenidir. Sonuçta evladımızı bıraktığımız yere güvenmemiz ve samimi bulmamız gerekiyordu. Doğru yerde olduğumuza inanıyoruz.

Mehmet-Pakize Erdoğan

 

*2 yıldır ikizlerimiz Ece ve Ege Deniz Kabuğu Anaokulu’nda eğitim görüyorlar. Aldıkları eğitimin yanı sıra kişisel gelişim konusunda da hayli yol kat ettiklerini gözlemliyoruz. Okulumuzun güler yüzlü ve cana yakın kurucusu Aycan Hanım başta olmak üzere, bıkmadan, usanmadan bizi saatlerce dinleme yetisine sahip cefakar Asu hanım’a, tüm öğretmenlerimize ve ciciannemiz Feride Hanım’a çocuklarımıza ‘’evlatları gibi’ özen gösterdikleri için minnettarım. Çocuklarımızı size gözümüzü kırpmadan, güvenle teslim edebilme rahatlığını bize sunduğunuz teşekkürlerimi sunuyorum. Servisimizin değerli kaptanına da çocuklarımızın ulaşımında gösterdiği dikkat ve özen için teşekkür ederim. Eğitim önce ailede başlar, anaokulunda tohumlanır ,filizlenir… Hem eğitim hem sosyal hayatında ‘’heybetiyle gurur duyacağımız ağaçlar ‘’ yetiştirmek ümidiyle…

Özge Yetişmişoğlu

 

*Okulunuzdan da öğretmenlerimizden de çok memnunuz. Oğlum her sabah çok severek okula gidiyor. Bir problem olduğunda rahatça arayıp konuşabiliyoruz. Ayrıca iletişim defterleri de çok iyi oluyor. Böylelikle her konudan haberdar olabiliyoruz. Hepinize çok teşekkür ederim.

Fatma Baltacı

 

*Çocuklarımızın mutlu öğrendiklerini görünce bizde mutlu oluyoruz. Beklentilerimiz karşılanıyor. Küçük şeyler problem olmuyor. Emeği geçenlere teşekkürler.

Elif Bozkurt

 

*İlk günden olduğu gibi öğretmenlerin enerjisine bayılıyorum. Okulda öğrendiklerini çocuğumun üzerinde gözlemleyebiliyorum. Buda bence okulun başarısının göstergesi.

Güneş Ayça

 

*Bu sene evden ilk ayrılışı, okul ve öğretmenleriyle ilk tanışması, başlarda okula alışması zor oldu ama alıştıktan sonrada evde kalmak onun için sıkıcı oldu. Okula ilk başladığında iletişim problemi yaşadı. Çok fazla hasta olması en büyük şanssızlığıydı ama yinede bu sene güzel vakit geçirdiğine inanıyorum. Okulda çok sakin olmasına rağmen orada öğrendiklerini mırıldanması, bir şeyleri başarabilmenin verdiği haz onu evde çılgın bir çocuk haline getirdi. Evde iken kendi başına yapamadığı ve benden yardım aldığı birçok şeyi yapmayı öğrenmek, onu resmen küçük adam yaptı. Öğretmenlerini çok sevmesinden onlardan memnun olduğu kanısına varıyorum. Oğlumda bende okuldan memnunuz. Öğretmenlerimizin hepsi çok güleç yüzlü sevecen ve ilgililer, hepinize çok teşekkür ederim.

Ayşe Fidan

 

*İlgi ve alakanızdan çok hoşnutum. Bunun için sizlere çok teşekkür ederim. Tek isteğim, iyiyi duymaktan hoşlanırız genelde ama kötüde olsa bilgilendirilmek isterim. Günün büyük kısmını orada geçiyor. Dolayısıyla yaşadıkları benim için çok önemli. Bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan çok mutluyum. Oğlumun da mutlu olması beni daha da çok mutlu ediyor. Onda ki inanılmaz değişimi gözlemleyebiliyorum. Emeğiniz ve güler yüzünüz için teşekkürler…

Gülriz Çelik

 

*Bundan 3 yıl önce Özel Denizkabuğu Anaokulu ile tanıştık. Kararımızın doğru olduğunu sürekli görüyoruz. Aile ortamında sevgi ve güven ile kızımızın bize anlattıklarından hem mutlu olduğunu hem hayata güzel hazırlandığını görüyoruz. Kısacası hiçbir konuda gözümüz arkada değil  iyi ki varsınız. Kanımızca Denizkabuğu’nun en kötü yanı, kızımız oradan mezun olduğunda aynı kalitede bir ilkokul bulamayacağımızın endişesi…

Dilan Karasu

 

*Canımızdan bir parça emanet etmek hiçte kolay olmamıştı. Fakat basitçe bakım amaçlı bir kurum olmadığınızı ilk günden hissettirdiniz. Herhangi bir çocuk evi değil, gerçek bir yuva… Yavrumun bilgilerinin artması, ilköğretime hazırlanması tabiyki de önemli ama kendine güvenen, sosyal ve mutlu bir çocuk olması daha önemli. Anaokulunuzun bu yöndeki katkısı benim için çok anlamlı… Kızım okulunuzda çok mutlu onun mutluluğu ile bizde…

Nuray Şen

 

*Diğer özel okullarda istediğini bulamayan bir veli olarak artık huzurlu uyuyabilmeyi size borçluyum. Çocuğuma emeği geçen tüm idareci, sınıf ve branş öğretmenlerine güzel yemeklerimizi yapan Feride Hanım’ a içten teşekkürler.

Nazan Tezel

 

*Deniz Kabuğu ailesine bu yıl katılan bir veli olarak her şey için teşekkür ederek başlamak isterim. Daha önce gittiğimiz okuldan kalma okul korkumuz vardı. Sizler bunu çok önemli bir hassasiyet, ilgi, sabırla profesyonel yaklaşımınızla çocuğuma okulu sevdirdiniz. Şuan “Hafta sonları bile okul açık mı ? ” diye soruyor okula gelmek istiyor.  Başarılarınızın devamını dilerim.

Hakan Taşdelen

 

*Okulumuzu tesadüfen buldum. Çok okul gezdim ama hiç biri içime sinmedi. Daha sonra sizlerle tanıştık. Daha tanışalı 1,5 ay oldu ama size çok güveniyorum. Güvenle ve huzurla çocuğumu size emanet ediyorum. En önemlisi samimiyet benim için ve sizden bu samimiyeti çok güzel gördüm. Bana samimiyet ve güven verdiğiniz için teşekkürler.

Efe KURT Velisi

 

*Deniz Kabuğu ailesine bu yıl biz de katıldık. Özellikle emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür etmekle başlamak isterim. İlgi ve alakanızdan çok memnunum. Okul konusunda kesinlikle doğru tercih yaptığımızı görüyoruz. Kızım günün büyük bir kısmını sizlerle geçiriyor. Her gün onu okula mutlu bir şekilde bırakıp ve eve de mutlu bir şekilde dönmesi bizi de mutlu ediyor. Emeğiniz ve güler yüzünüz teşekkürler.

Başarılarınızın Devamını Dilerim…

Gülay GÖCEN

 

*Deniz Kabuğu Anaokulunda 2. senemiz. Sıcacık bir aile yuvası ve eğitime önem veren bir kurum olarak Deniz Kabuğu Ailesine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim…

Öznur GÜRDAL

 

*Bizim Deniz Kabuğu Anaokulu ile tanışmamız 1 sene önce idi. Her anne baba gibi endileler ile gittik. Çünkü Durucuğumuzdan ilk defa ayrılacaktık. Evden ilk çıkıştı.

Başta Aycan hanım ile tanıştık. Kendisinin bize verdiği güven, eğitime bakış açısı, çocuk sevgisi bizi çok etkiledi. Şimdi diyoruz ki iyi ki tanışmışız.

Şöyle özetleyecek olursak; 1 yıldan buyana neler değişti. Başta duru biraz zorlandı. Sabırla, oyunla okula alıştı. Kendini ifade etmesi, güveni, sosyalliği, insanlarla ilişki kurması gelişti. Bir çok arkadaşı oldu. Paylaşmayı öğrendi. Kendini geliştirip, oyunlar oynamayı öğrendi. Bize bağımlılığı azaldı.

Deniz Kabuğu’nun en güzel yanı, her konuda açık ve net olması. Ulaşılıyor olmamız. Problem olarak görülen her konuda çocuklarla görüşüp denetliyor.

Öğretmenleri çok güler yüzlü. Çocukları sabahları karşılarken koşa koşa karşılamaları, her çocuğa göre övgüler, motivasyon süper.

Mutlu çocuklar yetiştiriyorlar.

Eve dönüşte mutlu ve huzurlu çocuk alıyoruz. Bu çok önemli bizler için.

Temeli sağlam olan her çocuk, ileride daha başarılı olacağına inanıyoruz.

Emeği geçen tüm öğretmenlerimize

Sevgi ve Saygılarımızı sunuyoruz.

Aytekin – Buket DEREYURT

 

*Yeni taşınmıştık buralara. Tanıdık, tavsiye olmadan okul okul gezdik araştırdık. Sonunda Deniz Kabuğu Anaokulu’nda karar kıldık. Anne ve baba olarak iki çocuğumuzu güvenerek bırakacağımız bir yuva bulmamız büyük mutluluk oldu. Kızımız daha önce okulundan ağlayarak gelirdi. Ama Deniz Kabuğu Anaokulu’na uça uça, tatilleri sabırsızlanarak geçti. Kızımızı mezun etmelerine rağmen ilgi ve alakasını üzerimizden eksik etmeyen Aycan Hanıma ne kadar teşekkür etsek azdır. Oğlumuzu da 2 yıldır severek eğiten okulumuz yakın akrabamız gibi oldu. Yemek yemesi, huysuzluğu eksik olmayan çocuklarımızı tatlı dilleri ile eğiten tüm öğretmenlerimize ve yöneticilerimize teşekkür ederiz.

Ayşe – Zafer TETİKKURT